konkys 01

 
NAŠE SLUŽBY

Autoplachty

linka

 

Základní dělení autoplachet podle typu

  • Fazonové plachty TIR
  • Plachty s bočním shrnováním CURTAIN SIDER
  • Autoplachty na přívěsné vozíky, výměnné nástavby, valníky
  • Rolovací systémy ROLFIX®, PLANENROLLER®
  • Plachty na vagony a vlakové soupravy
  • Vojenské plachty
  • Speciální aplikace

 

Výroba autoplachet slovem...

Již 20 let se zdokonalujeme v technologii výroby autoplachet . Od prvopočátku na základní a postupem času i na speciální typy nástaveb, opláštění například speciální autoplachta pro závodní speciál Dakar rally (ex Paris Dakar) a mnoho dalšího v plachtovém krytí jako takovém. Věnovali jsme mnoho usilí v oblasti technologie sváření vysokofrekvenčními automaty pro výrobu party stanů a všude tam kde je vyžadován technologicky nejkvalitnější svar. Veškeré kování na autoplachty jsou od renomované firmy Franz Miederhoff a splňují ty nejnáročnější požadavky pro užití na autoplachtách, které se vyznačují dlouhou životností. Pro absolutní přesnost výroby a dobrou reprodukovatelnost zakázek jsme vybaveni CNC zařízením pro tvarový ořez pvc a jiných technických textilií.

Potřebujete okamžitou výměnu či opravu poškozené plachty ? Obraťte se na nás. Po předchozí dohodě nabízíme možnost výroby tzv. „ Na počkání “. Vztahuje se na všechny produkty a služby dle našich aktuálních možností.

Kvalita a tradice...vždy jsme prosazovali názor, že kvalita je nejlepší reklama. Proto se snažíme technologicky i technicky zabezpečit, že právě naše provedení bude vždy plnit nejnáročnější podmínky dané aplikace. Všechna místa, která jsou ve styku s konstrukcí vždy podvaříme zesilujícími pásy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiály pro výrobu

 

Používáme výhradně kvalitní, obustranně lakované materiály předních světových firem. Jedná se především o značky MEHLER texnologies, SATTLER a.g., NAIZIL s.r.l. , SEDO industrial, HEYTEX, FERRARI, VERSAIDAG a další dle přání zákazníka popřípadě normy, apod.
Dle použití volíme materiály dle gramáže a pevnosti. Více zde.
Široká škála barevných odstínů plachtoviny RAL. Více zde.
Při minimálním odběru 2.tis běžných metrů je možnost vyrobit jakýkoliv barevný odstín.

 

 

 

 

 

 

 

Technologie výroby

 

Většinu výrobků z plachtoviny svařujeme technologií horkého vzduchu předních firem Müller weldmaster, LEISTER, Forshoff, a další. Kde je kladen maximální důraz na kvalitu zpracování jako jsou party stany, reklamní a grafické aplikace svařujeme výhradně vysokofrekvenčními automaty. Pro kompletnost nabídky používáme také technologií horkého klínu.Ve všech případech se jedná o nerozebiratelný spoj, který je vodotěsný je tedy vhodný i pro výrobu bazénových výplní a překrytí střešních konstrukcí apod. Autoplachta s digitálním potiskem včetně ochranné tekuté laminace.

Provedení závislé nakonstrukci, u každého vozu se navrhne individuálně. Námi nabízené jak standardně používané technologie ředidlového tisku GANDINOVATION JETI 3.3 (http://www.gandinnovations.com) nebo zcela nová ekologická technologie HP SCITEX LX-800 (www.hp.com/ecosolutions) samozřejmě v kombinaci s technologií tekuté laminace na SEAL aquaSEAL (www.sealgraphics.com) jsou předurčeny k dlouhé životnosti a stálobarevnosti grafiky. Máme 20 leté zkušenosti nejenom ve výrobě a tisku plachet, ale také v dalších segmentech zpracování pvc apod. Veškerou činnost, kompletní dodávky si zajišťuje firma KON-KYS s.r.o. svým technologickým zázemím.

Nabízíme komplexní souhrn produktů a služeb nejenom pro autodopravce, zabýváme se také opláštěním velkoobjemových hal, party stanů, nafukovacích atrakcí, apod.

 

 

 

 

 

 

 

Potisk autoplachet

 

Grafické potisky na autoplachty tiskneme barvami výhradně určenými pro potisk pvc plachet od světoznámých firem HP, MARABU, SERICOL.
Jedná se o velice flexibilní barvy, vynikají nejenom svou průžností, ale také dlouhou stálobarevností a mechanickou odolností. Jedná se o barvy na ředidlové bázi.

 

 

 

 

 

 

 

Odměření nástaveb, krytí

 

Jedná se o klíčovou část výroby, kterou provádí námi proškolený technik. Pokud si ale myslíte, že odměření vašeho krytí zvládnete sami, můžete tak učinit po dohodě s naším technikem.
Možné zaměření u zákazníka na celém území ČR, SR.

 

Montáž a demontáž autoplachet

 

Proč instalovat autoplachty u nás? Na tuto otázku zná odpověď mnoho spokojených klientů. Disponujeme veškerým zázemím pro snadnou a rychlou montáž, kryté prostory, manipulační techniku, výrobní vybavení, což ve výsledku přinese značnou časovou úsporu(= méně peněz). Snadno dokážeme vyřešit nejeden problém vzniklý dopravní nehodou, neodborným zásahem, apod.

 

 

 

 

 

 

 

Opravy a servis autoplachet

 

Provádíme veškeré opravy autoplachet všeho druhu a typu, nejenom „u nás“ v sídle firmy KON-KYS s.r.o., ale po dohodě i u zákazníka na celém území ČR i SR.

 

Záruční podmínky

 

Na veškeré produkty zakoupené ve firmě KON-KYS s.r.o., je záruční doba 24 měsíců. Více zde.