hlavicka1 hlavicka2 hlavicka3

HISTORIE

Firma KON-KYS s.r.o. výroba a potisk autoplachet byla založena majiteli Pavlem Konopáčem a Ing. Jaroslavem Kyselým. Firma během krátké doby získala důvěru zákazníků a vešla do povědomí většiny výrobců nákladních automobilů, automobilových nástaveb a v neposlední řadě také přepravním společnostem. Svým rychlým a spolehlivým jednáním i kvalitním zpracováním zakázek pomocí zahraničních technologií si získala mnoho spokojených zákazníků.

...psal se rok 1990 kdy se dohodli dva kolegové a založili tehdy sdružení vlastníků a později firmu s ručením omezeným a také respektive možná proto, že jsme se jako jedna z mála firem specializovala jednoznačně na tyto produkty a jejich kvalitu, tak se právem můžeme považovat za leadry v tomto odvětví. Spolu také zakázkovou konfekcí, velko i malo sériovou výrobou krycích a stínících plachet, reklamních bannerů a mnoha dalších výrobků z měkčeného pvc. Tento materiál pro svoji poddajnost je velice vhodný pro jakoukoli aplikaci. Pro spojení pvc jsme od prvopočátku používali šicí stroje, s novým materiálem "nastal převrat" začaly se používat horkovzdušné svářečky následně jejich automaty, postupně jsme se vybavovali vysokofrekvenčními automaty a pro bezproblémové a rychlé provádění zakázek zakoupili CNC ořezový plotr. Samozřejmě pro doplnění sortimentu jsme se vybavili také ředidlovým velkoplošným tiskovým strojem, ale s rostoucím trendem tzv. „zelené vlny“ se pořídilo také velkoplošné ekologické tiskové zařízení. Spolu s velkoplošným tekutým laminátorem jsme kompletně nachystáni poskytnout maximální služby i v reklamním a tiskovém segmentu. Postupně další jedno i víceúčelové šicí a svářecí automaty a spousty dalších automatických pomocníků.

To všechno mělo jeden společný jmenovatel = SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK pro rychlé a levné hotové produkty pro všechny spokojené zákazníky u nás i v zahraničí.
 

Copyright KON-KYS s.r.o. Všechna práva vyhrazena Přihlásit | www.jiristepan.cz